Biz Kimiz

hakkimizdalogo

Yücelin Sağlık Temizlik Ürünleri Bebek Bezi,Hasta Bezi,islak Havlu, Kadın Pedleri üretimi yapmaktadır.

  • [email protected]
  • +905357125383
  • Mustafa Kemal Paşa, Cami Sk. no:156 D:1, 34500 Avcılar/İstanbul/TURKEY

Yücelin Sağlık bebeklerin,Hastaların ve Kadınların konforları göz önünde bulundurularak maksimum koruma ve kuruluk sağlamak için tasarlanmıştır. Hug love bebek bezleri elastik kulaklar, yüksek emme ve tutma kapasitesi, pişik önleyici krem ile ıslaklık göstergesi ile donatılmıştır. Dünya annelerinin onayını alan Hug Love,MyCloud ve Neşem Markaları artık Türkiye’de ve Tüm Dünya da...
Hug Love, daha mutlu bebekler, daha Mutlu anneler için çalışır, onların mutluluğunun sürdürülebilir olmasını, etik bir değer olarak kabul eder.

İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda, ülkemiz özvarlıklarından faydalanarak; ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmet anlayışımız ile kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek, geliştirmek ve sunmak adına tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bulunduğumuz sektörlerde sosyal sorumluluklarını bilen, yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak ….

Ürettiğimiz, geliştirdiğimiz ve sunduğumuz tüm hizmetlerde; etik değerlerden ödün vermeden, en yüksek kaliteyi en uygun ve en ekonomik çözümlerle yakalayarak  müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin devamlılığı için, eğitim odaklı, gelişime açık ve insani değerlere saygılı bir ekip olgusuyla farkındalık yaratan düşüncelere örnek olmaktır.

 

Yücelin sağlık iletişim bilgileri

Yücelin Sağlık bebeklerin,Hastaların ve Kadınların konforları göz önünde bulundurularak maksimum koruma ve kuruluk sağlamak için tasarlanmıştır.

[email protected] +905357125383 Mustafa Kemal Paşa, Cami Sk. no:156 D:1, 34500 Avcılar/İstanbul/TURKEY

Bize yazın