Ürünlerimiz /Our products

Yumuşak Kulaklı Cerrahi Maske 50 adet

Hug Love,Hug Love Cerrahi Maske

cerrahi elastik maske 50 li

 

 

GÜMÜŞ BİLEŞENLER, VİRÜSÜ ÇEKİP ETKİSİZ HALE GETİRİR

 

Gümüş tuzu parçacıkları, mikroorganizmalara karşı büyümeyi sınırlayıcı etkileriyle bilinir. Gümüş iyonlarının dezenfektan etkisi, mikroorganizmaların hücre duvarı proteinleriyle metabolizma için gerekli enzimlerin bloke edilmesi arasındaki etkileşime dayanır.

Virüs varlığında, etkinlik elektrostatik etkileşime dayanır: Bir mıknatıs gibi, gümüş iyonları zıt yüklü virüsleri çeker ve onları kalıcı olarak kükürt gruplarına bağlar (gümüş sülfür virüsü sadece hareketsiz kılmakla kalmaz, ayrıca virüsü kükürt gruplarına güçlü bir şekilde bağlayarak etkisiz hale getirir.)

 

hugh love3

 

 

Nano-Gümüş teknolojisi ile birleşmiş özel polimer yapısı

 

 

Aynı zamanda Bakterilerin çoğalmalarını engeller.

Nano-Gümüş teknolojisi yaygın olan zararlı virüsleri (grip ve koronavirüs gibi) dakikalar içinde yok eder. Konak yüzey olarak kullanılan tekstil ürünlerini virüs ve bakterilerin kontaminasyonuna ve bulaşmasına karşı etkili koruma sağlar.

 

 

Güçlü antimikrobiyal etki

 

Bakterilere karşı %99.9 antimikrobiyal etki göstermiştir. Koronavirüs ve influenza virüslerini %87 oranında etkisiz hale getirmiştir.

 

5e62b646 f27b 4975 99ca 19e29529dbb2

 

Özellikleri

3 katlı  kumaştan üretilen Hug Love maske, havada bulunan toz, duman, virüs ve bakteri gibi partikülleri minimum %95 oranında filtreleyerek yüksek seviyede koruma sağlar.

Maskenin kenarları, burun ve ağız çevresinde sızdırmazlık oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Covid-19 gibi virüslerin solunum yoluyla bulaşma riskini en aza indirir.

Esnek ve yumuşak dokusu sayesinde çok çeşitli yüz şekillerine ve boyutlarına rahatlıkla oturur. Efor sarf edilen durumlarda maske sabit kalır.

Kavisli ve düşük profilli tasarımı, ayarlanabilir burun klipsleri sayesinde burun ve göz konturlarına iyi oturur.

3 panelli yüzeyi sayesinde konfor sağlayan Hug Love Maske’nin yenilikçi düşük solunum dirençli filtre teknolojisi nefes almayı kolaylaştırır.

Kulak ipliklerinin alerjen içermemesi, esnek olması, elastikiyetini uzun süre korur ve kullanımda sarkma yapmaz.

 

 

hugh love4

 

 

 

 

 

 Bizimle iletişime geçmek için tıklayın