Ürünlerimiz /Our products

My Cloud 72 adet Islak Mendil Çicek

MyCloud,MyCloud Islak Mendil

 

ıslak mendil

 

MyCloud ıslak Mendil Bebeğinizin hassas cildine özel nazik temizleyici… Doğduğu andan itibaren size güzellikler getiren bebeğinizin cildi; siz ebeveynlerin cildinden çok daha ince, hassas ve savunmasızdır. Bebeğinizin cildi için özenle formülize edilmiş MyCloud Islak Mendili sizler için hazırladık. Bebeğinizin el, yüz ve cilt bakım temizliğinde, nazik bir bakım için güvenle kullanılır.

 

Neden ıslak havlu mendil?

 

Islak havlu mendillerimizin üstünde, tasarımınızın yer alacağı koruyucu ambalajlarımız opak filmden üretilmiş, parlaklığı yüksek ışı geçirimi oldukça minimum seviyeye indirilmiştir. Müşterileriniz hijyen ve temizlik gereksinimi hissettiklerinde, hizmet anlayışınıza ıslak havlu mendil ile yeni bir boyut katabilirsiniz.

Alkol içermeyen, cilt sağlığınızı koruyan ve kalite standartları çerçevesinde üretilen, paketi üzerinde firmanızın tanıtım tasarımı bulunan ıslak havlu mendillerimiz ile müşteri memnuniyetini arttırmak sizin elinizde. Temizlikte Pratik Çözümün adı olan ıslak havlu mendil ile unutulmaz bir karşılama hizmeti ve olağanüstü bir rahatlık hissi oluşturun. Müşterileriniz, şartları olumlu hale getirme için harcadığınız çabalarınızı her zaman takdir edecektir.

 

MY CLOUD ISLAK HAVLU2 1536x1030 px

 

GENEL ÖZELLİKLER

 

  • Tüm kullanılan malzemelerde 1. sınıf kalite tercih edilmektedir.
  • İmalatımızın tüm aşamaları; Sağlık Bakanlığı’nın ortaya koyduğu tüm standartlara uygunluk göstermektedir.
  • Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.
  • Paraben-Gluten içermez.
  • Alkol içermez.Parfüm, Boya, Sabun ve Alerjen içermez

 

 

Bebek Islak Mendili Özellikleri

 

Bebek ıslak mendillerinin öncelikle alkolsüz olmasına dikkat edin. Yenidoğan ıslak mendillerinde pamuktan üretilmiş olup sadece su ile ıslatılmış olması önemlidir. Bu ıslak mendil yenidoğan cildine zarar vermeden hijyenik ve sağlıklı bir temizlik aşaması elde edilmesini sağlar. Mendilde var olan alkolsüz ve Praben Free bileşim hızlı ve güvenilir bir temizlik sağlar. Ayrıca hijyen açısından da içinizin rahat olmasını sağlar. Bebek ıslak mendilinin pamuksu dokusu sayesinde mendil bebeğinizin cildine herhangi bir zarar vermez. Bunun aksine pişik ve benzeri türden alerjilerin de önüne geçer. Bu saymış olduğu tüm etmenler sayesinde de bebeğinizin cildini çok daha rahat temizleme şansı bulacaksınız. Burada önemli olan şey her zaman onların sağlığı olmalı ki bunu düzenli bir temizlikle rahatlıkla sağlamanız mümkün olacak.

 

 

Islak Mendiller Hangi Sıklıkta Kullanılmalı?

 

Bebeğinizin cildinin tahriş olmaması için ıslak mendil kullanımına dikkat etmeniz gerek. Burada onların altını değiştirdikten sonra hafif aralıklarla kullanım idealdir. Ayrıca ıslak mendili cildin yüzeyine çok fazla bastırmadan kullanmalısınız. Yani yapacağınız yüzeysel bir temizlik yeterli olacaktır. Çünkü bebeklerin cildi sanıldığından da çok daha hassas olur. Bu hassaslığa hakim olmak için de ıslak mendilleri düzenli ve dikkatli kullanmalısınız. Her mendili sadece bir kere kullanıp çöpe atmanız da sağlık açısından yararlı olur.
Tüm annelere bebekleriyle birlikte sağlık dolu günler dileriz.

 

MY CLOUD yeniBANNER

 

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın