Ürünlerimiz /Our products

My Cloud 2 Numara Bebek Bezi

MyCloud,MyCloud Bebek Bezi

my cloud 2 numara bebek bezi

 

MyCloud bebek bezi, esnek ve ergonomik yapısı sayesinde bebeğinizi nazikçe aşk ile sararken , sızdırmayan ve tam kuruluk sağlayan yapısı ile bebeğinizin ihtiyacı olan konforu sunar. Bebek bezinin üstün koruyucu dokusunda bulunan nefes alan dış yüzey bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Islaklık göstergesi sayesinde bez değiştirme süresini kolaylıkla fark edebilirsiniz.

 

Neden MyCloud Bebek Bezini Tercih Etmelisiniz?

 

Bebeğinizin hassas cildini koruyan ve ona konfor ile hareket özgürlüğü sağlayan MyCloud bebek bezini bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü, MyCloud bebek bezleri bebeğinizin hassas ve narin cildine uygun olarak titizlikle tasarlanmıştır.

Dünya annelerinin tercihi MyCloud bebek bezleri bebeğinizi aşk ile sarar ve %100 Türkiye’de  üretilmiştir.

MY CLOUD BEBEK BEZI 1536x1030 px

 

MyCloud Bebek Bezinin Üstün Özellikleri:

 

  • Ekstra yumuşak nefes alan dış yüzey
  • Süper emici sızdırmaz tabaka
  • Islaklığı hapseden güçlendirilmiş iç tabaka
  • Islaklık göstergesi
  • Esnek yan bantlar
  • Pamuksu dokuyla tasarlanmış ergonomik yapı

 

Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

 

Bez değiştirmek ilk başlarda zor gelebilir, ancak kısa zamanda çözeceksiniz. Öncelikle bez değiştireceğiniz alanı hazırlayın. İhtiyacınız olan her şeyin elinizin altında ve bebeğinizden yeterince uzakta olduğundan emin olun, ek olarak İhtiyaç duyabileceğiniz her ürün için bebeği o şekilde bırakmak zorunda kalacağınızı unutmayın. Bu da her zaman hayal ettiğiniz gibi sonuçlanmayabilir.

Bebek bezini ve ıslak havluyu alın. Bezi açın ve bebeğinizi saracak yüzünü çevirin. Bebeğinizi bezi değiştireceğiniz alanın üzerine yatırın. Tek elinizle kavrayıp güvende olduğundan emin olun. Kazaları önlemek için uzanabileceği mesafede bir şey bırakmayın. Ayakkabılarını ve çoraplarını çıkartın. Tüm elbiselerinin çıktığından ve kıyafetlerinin uzanabileceği mesafede olmadığından emin olun.

Kirli bezi açın ve bebeğinizi ayak bileklerinden tutarak nazikçe kaldırın. Kirli bölgeyi önden arkaya doğru ıslak havlu ile silin ve cildinin tamamen temizlendiğine emin olana kadar devam edin.

 

MY CLOUD yeniBANNER

 

Bebek Bezi Nasıl Bağlanır?

 

 

Bebeğinizi yine aynı şekilde ayaklarından tutarak bacak tarafını hafifçe yukarı kaldırın. Cırt cırtlı kısım arkaya gelecek şekilde bezi bebeğinizin altına yerleştirin. Bir sonraki aşamada bezin ön kısmını bebeğinizin karnına getirin. Bantları bezin ön tarafına yapıştırın.

Bezin çok sıkı ya da çok gevşek olup olmadığını parmağınızla kontrol edin. Bu noktada doğru numara bez kullanmanız (kaç numara bebek bezi kullanmalıyım başlıklı sayfayı inceleyebilirsiniz) hata ihtimalinizi azaltacaktır. İki parmaklık mesafe bebeğinizin rahat nefes alması ve hareket etmesi için idealdir. Kullandığınız bebek bezinin yan bariyerleri mevcut ise bebeğinizin daha kolay kavranması sağlanacaktır.

Kirli bezi içeriye doğru katlayın, ardından bez üzerindeki yapışkanlarla topladığınız bezi sabitleyip çöpe atın.

Bebeğinizi giydirin ve ellerinizi yıkayın. Tüm yapmanız gereken bu kadar, artık temiz bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

mycloud 2 numara bebek resmi

 

Bebek Bezi Kaç Saatte Bir Değiştirilmeli?

 

Bebek bezi değiştirmenin belirli bir saat periyodu bulunmamaktadır. Değişme sıklığındaki amaç bebeklerin hassas ciltlerinin mikrop kapmasına engel olmaktır. Bebeğin altı kuru en uzun süre kuru kalacak şekilde yeni doğan bebekler için günde ortalama 6-7 defa bez değişimi tavsiye edilir. İlerleyen ay ve yaşlarda bu sayıyı azaltabilirsiniz.

 

 

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın